خروس خون، صبحانه آنلاین مشهدی ها

IMG_20140218_064306

یکی از دوستان خوب ما، وب سایتی رو به اسم خروسخون افتتاح کرده اند. (http://khorooskhoon.com) این وبسایت با اسم قشنگش صبحانه شما را میاره دم در خونتون، حالا چی دارن برای صبحانه؟ کله پاچه با مخلفات و حلیم نیشابوری اصل

دیروز این سایت افتتاح شد و من هم دیشب چهار تا حلیم سفارش دادم، نکته اول اینکه سفارش آنلاین انجام میشه و پولش رو هم می تونین آنلاین بدین هم زمان تحویل (برای من که یک قرون توی جیبم نیست، آنلاینش بهتره اما برای بعضی زمان تحویل بهتره)

IMG_20140218_070049

بعد ازتون اطلاعات می گیره، نشانی، تلفن، موبایل، اسم و … و اگر هم بخواین یوزر داشته باشین، رمز می زنین و براتون یوزر درست می کنه.

سئوال مهم دیگه ای که ازتون می پرسه، اینه که صبحونه رو چه زمانی می خواین تحویل بگیرین، من زدم شش صبح، چون داداشم اون موقع بیداره و داره آماده میشه بره سر کار

بعد از چند دقیقه که از ثبت سفارش گذشت، با خونه تماس گرفتن برای تایید آدرس و سفارش (ساعت ۱۰:۳۰ شب) و فردا صبحش هم حلیم رو راس ساعت شش آوردن (که میشه امروز ساعت ۶:۰۰)

در مورد طعم و مزه اش باید بگم من حلیم های خوشمزه تر هم خوردم، در مورد بسته بندی، می تونم بگم تقریبا مناسب بود، ولی خیلی شیک نبود (البته با هزینه ای که پرداخت می کنیم انتظار بیشتر رو هم نداشتم) توی بسته بندی فلفل، نمک، شکر (دو بسته که البته کم بود) قاشق، دستمال کاغذی و نون بود. اینم ته کاسه که همه اش رو خوردیم:

IMG_20140218_071025

3 فکر می‌کنند “خروس خون، صبحانه آنلاین مشهدی ها

 1. مهدی رضانژاد

  سلام جناب بهزادیان ،دوست و مشتری گرامی
  مطلب منتشرشده تو وبلاگتونو خوندم.بابت سفارش و نقد کارشناسانه و نگاه ظریفتون ممنونم.
  شاد و سحرخیز باشید.
  http://www.khorooskhoon.com
  مهدی رضانژاد

دیدگاه‌ها بسته هستند.